Semper in altum

Absolwenci Nowodworka 1978.

Ostatnie zmiany: 3-02-2012

Spis treści:

Informacje klasowe

Inne strony o I LO


Kanał RSS    original feed

o kanale RSS

Stypendium Absolwentów Nowodworka rocznik 1978
"Wszechstronny jak Nowodworczyk"


Stypendia 2011


Z ostatniej chwili:

(27.12.2011) 15 grudnia została wręczona druga rata stypendium specjalnego Absolwentów. Dziękujemy wszystkim Donatorom i liczymy na kolejne wpłaty, umożliwiające regularne wypłacanie kolejnych rat stypendium specjalnego!

(27.09.2011) W dniu dzisiejszym zostało wręczone pierwsze stypendium specjalne Absolwentów. Laureatką naszego stypendium specjalnego jest Natalia Wodka. Stypendium specjalne jest stypendium całorocznym i jest wręczane co kwartał w wysokości 500 zł. Natalia jest bardzo sympatyczną dziewczyną, ma ambitne plany na przyszłość, jeśli wszystko się uda to zamierza studiować matematykę stosowaną. Dziękujemy wszystkim Donatorom i liczymy na kolejne wpłaty, umożliwiające regularne wypłacanie kolejnych rat stypendium specjalnego!
Zapraszam do obejrzenia zdjęć z wręczenia stypendium specjalnego Absolwentów rocznika 1978 "Wszechstronny jak Nowodworczyk". Kliknij tutaj

(24.06.2011) Kolejne tegoroczne stypendia zostały wręczone. Tym razem przyznaliśmy dwa stypendia w wysokości 1000 zł i jedno specjalne, całoroczne stypendium w wysokości 500 zł na kwartał. Laureatką stypendium specjalnego została Natalia Wodka
Dziękujemy wszystkim Donatorom!
Zapraszam do obejrzenia zdjęć z wręczenia stypendiów Absolwentów rocznika 1978 "Wszechstronny jak Nowodworczyk" w czasie Gali Nowodworskiej. Kliknij tutaj

(21.06.2011) W dniu dzisiejszym przedstawiciele Kapituły dokonali wyboru kolejnych w tym roku laureatów naszego Stypendium Absolwentów.
W wyniku głosowania zdecydowaliśmy się spośród sześciu przedstawionych kandydatur wyróżnić Joannę Mastek z klas pierwszych i Aleksandrę Baraniec z klas drugich.
Poza tym Kapituła zadecydowała o przyznaniu jednego specjalnego, całorocznego stypendium, szczegóły wkrótce. Zapraszam na uroczystość wręczenia Stypendiów Absolwentów rocznika 1978 "Wszechstronny jak Nowodworczyk" w środę, 22 czerwca, godzina 18, sala Filharmonii.

(28.04.2011) W dniu dzisiejszym przedstawiciele Kapituły dokonali wyboru pierwszego w tym roku laureata naszego Stypendium Absolwentów.
Walka jak zwykle była ostra, dwóch kandydatów szło łeb w łeb i przeważył ostatni głos. W wyniku głosowania zdecydowaliśmy się spośród czterech przedstawionych kandydatur wyróżnić Marcina Wąsa z klasy IIIc (biologiczno-chemiczna).
Marcin osiąga bardzo dobre wyniki zarówno w przedmiotach realizowanych w zakresie rozszerzonym jak i tych z zakresu podstawowego. Jest dwukrotnym laureatem (1 miejsce) Konkursu Wiedzy Biologicznej, a także finalistą Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. Chciałby dostać się na medycynę, miejmy nadzieję, że nasze stypendium pomoże mu w realizacji tych planów. Uroczyste wręczenie Stypendium Absolwentów rocznika 1978 "Wszechstronny jak Nowodworczyk" odbędzie się w piątek 29 kwietnia 2011 o godzinie 13 w Auli naszej szkoły.
Zapraszam wszystkich chętnych, w szczególności darczyńców ale także tych, którzy JESZCZE nie dokonali wpłat.

Uroczystość wręczenia stypendiów Absolwentów rocznika 1978 "Wszechstronny jak Nowodworczyk", 29 kwietnia 2011 roku.


(04.05.2011) Nareszcie są zdjęcia z uroczystości wręczenia pierwszego w tym roku stypendium, kliknij w zdjęcie aby je powiększyć. Tym razem przyznaliśmy stypendium w wysokości 1000 zł. Dziękuję wszystkim Donatorom!

Przemówienie Dyrektora
Wręczenie stypendium odbyło sie w czasie uroczystości wręczenia świadectw klasom trzecim, w uroczystości uczestniczył Dyrektor liceum, mgr Tomasz Malicki, a oprawę muzyczną zapewnił jak zwykle Chór Nowodworski.

Przedstawienie Stypendysty
Przedstawienie Stypendysty i Wojtka.

Marcin
Marcin czeka na wręczenie dyplomu i kasy.

Wręczenie
Nareszcie we własnych rękach.

Przemówienie Wojtka.
Wojtek opowiada historię stypendium.

Przemówienie Wojtka.
Która jest długa.

Dyplom
Dyplom Marcina.

Uroczystość wręczenia stypendiów Absolwentów rocznika 1978 "Wszechstronny jak Nowodworczyk", 22 czerwca 2011 roku.Poczet sztandarowy
Wręczenie stypendiów miało miejsce w czasie uroczystej Gali Nowodworskiej w Filharmonii Krakowskiej.

Wręczenie stypendium
Z pomocą Dyrektora wręczamy stypendium rodzicom jednej ze stypendystek.

Ogłoszenie stypendium specjalnego
Ogłosznie przyznania stypendium specjalnego.

Dyplom Joanny
Dyplom Joanny.

Dyplom Aleksandry
Dyplom Aleksandry.

Uroczystość wręczenia stypendium specjalnego Absolwentów rocznika 1978 "Wszechstronny jak Nowodworczyk", 27 września 2011 roku.W gabinecie
Wręczenie stypendium odbyło się w gabinecie Dyrektora.

Wręczenie stypendium
Bartłomiej Nowodworski wygląda na zadowolonego z naszego wyboru.

Ogłoszenie stypendium specjalnego
W imieniu Absolwentów złożyliśmy Laureatce serdeczne gratulacje.

Dyplom Natalii
Wyjątkowej urody dyplom Natalii.


Szczegółowe informacje o stypendium są tutaj


Wszelkie pytania oraz pomysły związane ze Stypendium Absolwentów można kierować na poniższy adres e-mail:

   


Kontakt z opiekunem strony
© Wszystkie prawa zastrzeĹźone 2001-2018.