Semper in altum

Absolwenci Nowodworka 1978.

Ostatnie zmiany: 16-10-2012

Spis treści:

Informacje klasowe

Inne strony o I LO


Kanał RSS    original feed

o kanale RSS

Stypendium Absolwentów Nowodworka rocznik 1978
"Wszechstronny jak Nowodworczyk"


Stypendia 2012


Z ostatniej chwili:

(15.10.2012) W zeszłym tygodniu przedstawiciele Kapituły i darczyńcy dokonali wyboru kolejnych w tym roku laureatów naszego Stypendium Absolwentów.
W wyniku głosowania zdecydowaliśmy się spośród sześciu nadesłanych kandydatur wyróżnić Aleksandrę Śliwę z klasy I D oraz Sandrę Sobierajską z klasy II C. Aleksandra jest kreatorką wielu wydarzeń w klasie, fotografem i reżyserem, chętnie pomaga innym, ma wysoką średnią ocen, w Wojewódzkim Konkursie Antypody Znane i Nieznane oraz w Krakowskim Turnieju Wiedzy o Mitologii i Antyku.
Sandra jest sumienną, życzliwą i odpowiedzialną osobą, chętnie pomaga innym, ma wysoką średnią z biologii, języków, matematyki i wiedzy o kulurze. Działa w wolontariacie, brała też udział w konkursach na "Szlachetnego Nowodworczyka" i "Ośmiu Wspaniałych.
Uroczyste wręczenie Stypendium Absolwentów rocznika 1978 "Wszechstronny jak Nowodworczyk" odbyło się w Auli naszej szkoły 12 października 2012 w czasie obchodów Dnia Nauczyciela. Stypendia wręczała tym razem Monika
Serdecznie dziękuję wszystkim Darczyńcom.


Dyplom Aleksandry Dyplom Sandry


(22.06.2012) W dniu wczorajszym odbyła się uroczysta Gala Nowodworka, w Auli naszego liceum. Zostało na niej wręczone stypendium Absolwentów Rocznika 1978 "Wszechstronny jak Nowodworczyk" laureatowi z klas trzecich - Mariuszowi Cieśli. Wręczona została także ostatnia rata stypendium specjalnego. Dziękuję wszystkim Darczyńcom, bez których stypendium nie mogło by funkcjonować. Kolejne dwa stypendia (dla uczniów klas I i II wręczymy w październiku, po rozpoczęciu kolejnego roku szkolnego.
Zapraszam do obejrzenia zdjęć z wręczenia stypendium Absolwentów rocznika 1978 "Wszechstronny jak Nowodworczyk". Kliknij tutaj


(21.06.2012) W dniu wczorajszym przedstawiciele Kapituły dokonali wyboru pierwszego w tym roku laureata naszego Stypendium Absolwentów.
W wyniku głosowania zdecydowaliśmy się spośród czterech przedstawionych kandydatur wyróżnić Mariusza Cieślę z klasy III A1 (matematyczno-fizycznej).
Mariusz osiąga bardzo dobre wyniki zarówno w przedmiotach mat-fiz-inf jak i pozostałych, z biologii, historii, a z języka polskiego i wiedzy o kulturze ma ocenę celującą.
Uroczyste wręczenie Stypendium Absolwentów rocznika 1978 "Wszechstronny jak Nowodworczyk" odbędzie się w czwartek 21 czerwca 2012 o godzinie 17:30 w Auli naszej szkoły.
Zapraszam wszystkich chętnych, w szczególności darczyńców ale także tych, którzy JESZCZE nie dokonali wpłat.

Uroczystość wręczenia stypendium Absolwentów rocznika 1978 "Wszechstronny jak Nowodworczyk", 21 czerwca 2012 roku.


(21.06.2012)
Wręczenie stypendium odbyło sie w czasie Gali Nowodworskiej, w uroczystości uczestniczył Dyrektor liceum, mgr Tomasz Malicki, a oprawę muzyczną zapewnił jak zwykle Chór Nowodworski.

Tancerze
Uroczysta Gala Nowodworska rozpoczęła się niespodziewanie dla wszystkich ... od walca wiedeńskiego. Tańczyli oczywiście uczniowie.

Sztandar
Nie mogło zabraknąć sztandaru szkoły.

Gadka
Wygłosiłem krótkie przemówienie, podkreślając w szczególności, że intencją Absolwentów naszego rocznika przy ustanawianiu stypendium była chęć zrobienia czegoś dobrego dla szkoły i jej wychowanków.

Wręczenie
I wreszcie miły moment wręczania dyplomu i koperty mojemu imiennikowi.

Zyczenia
Na koniec przekazałem wszystkim obecnym serdeczne pozdrowienia od całego naszego rocznika.

Dyplom
Dyplom naszego stypendysty.


Szczegółowe informacje o stypendium są tutaj


Wszelkie pytania oraz pomysły związane ze Stypendium Absolwentów można kierować na poniższy adres e-mail:

   


Kontakt z opiekunem strony
© Wszystkie prawa zastrzeĹźone 2001-2018.