Semper in altum

Absolwenci Nowodworka 1978.

Ostatnie zmiany: 15-06-2018

Spis treści:

Informacje klasowe

Inne strony o I LO


Kanał RSS    original feed

o kanale RSS

Stypendium Absolwentów Nowodworka rocznik 1978
"Wszechstronny jak Nowodworczyk"


Stypendia 2013


Z ostatniej chwili:

(02.07.2013) W zeszłą środę odbyła się uroczysta Gala Nowodworka, w Auli naszego liceum. Zostało na niej wręczone stypendium Absolwentów Rocznika 1978 "Wszechstronny jak Nowodworczyk" laureatce z klas trzecich - Magdalenie Sowie. Magdalena osiąga bardzo dobre wyniki w nauce, chodzi do klasy matematyczno-geograficznej ale rozwija swoje talenty także w dziedzinach humanistycznych, jest bardzo oczytana, interesuje się sztuką, należała do Chóru Nowodworskiego, obecnie doskonali swój wspaniały głos do śpiewu solowego, zamierza studiować na AGH, pomaga innym jako wolontariuszka.
Dziękuję wszystkim Darczyńcom, bez których stypendium nie mogło by funkcjonować. Kolejne dwa stypendia (dla uczniów klas I i II wręczymy w październiku, po rozpoczęciu kolejnego roku szkolnego.
Zapraszam do obejrzenia zdjęć z wręczenia stypendium Absolwentów rocznika 1978 "Wszechstronny jak Nowodworczyk". Kliknij tutaj


Uroczystość wręczenia stypendium Absolwentów rocznika 1978 "Wszechstronny jak Nowodworczyk", 26 czerwca 2013 roku.


(02.07.2013)
Wręczenie stypendium odbyło sie w czasie Gali Nowodworskiej, w uroczystości uczestniczył Dyrektor liceum, mgr Tomasz Malicki, a oprawę muzyczną zapewnił jak zwykle Chór Nowodworski.

Malicki
Dyrektor liceum mgr Tomasz Malicki.

Kulinska
Pani mgr Anna Kulińska - kierownik biblioteki szkolnej w ogólnopolskim konkursie otrzymała zaszczytny tytuł Bibliotekarza Roku 2012 przyznany przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.

Chór
Występ szkolnego chóru im. Bartłomieja Nowodworskiego, pod dyrekcją mgr Ryszarda Źróbka.

Wojtek
Wojtek wręcza dyplom i stypendium naszej laureatce.

Wojtek
I gratuluje rodzicom.

Dyrektor
Gratulacje od dyrektora.

Layla
W czasie uroczystości odbyły się liczne występy uczniów, ci młodzieńcy graja utwór "Layla" Erica Claptona.Szczegółowe informacje o stypendium są tutaj


Wszelkie pytania oraz pomysły związane ze Stypendium Absolwentów można kierować na poniższy adres e-mail:

   


Kontakt z opiekunem strony
© Wszystkie prawa zastrzeżone 2001-2018.